Strona polskie-ligi.pl została przygotowana dla Państwa w celu rozrywkowym i nie jest stroną zbierającą opłaty za typowanie wyników. Administrator strony nie prowadzi zakładów bukmacherskich.

Zasady oraz regulamin użytkowania strony polskie-ligi.pl

1. Użytkownik i rejestracja

Użytkownikiem portalu określa się osobę, która przed pierwszym oddaniem swoich typów zarejestrowała się na stronie. Rejestracja jest wymagana i jednorazowa. System naliczający oddane głosy weryfikuje użytkownika na podstawie loginu nadanego podczas rejestracji. System naliczania głosów (typów) jest automatyczny. Użytkownicy, którzy zarejestrowali się ale przez kolejne 3 kolejki nie oddali żadnych typów, nie będą uwzględniani w tabelach.

2. Logowanie i typowanie wyników

Do prawidłowego funkcjonowania portalu oraz naliczania oddanych typów wyników wymagane jest zalogowanie do swojego profilu (po wcześniejszej rejestracji, patrz pkt. 1 regulaminu). Prawidłowo naliczone głosy zostaną naliczone dla użytkownika tylko i wyłącznie wtedy,  jeśli swoje wyniki wyśle będąc zalogowanym.

3. Naliczanie punktów za oddane typy

Użytkownik typuje prawidłowy wynik spotkania pomiędzy drużynami w trzech ligach: ekstraklasa, nice 1 liga oraz 2 liga. Użytkownik może typować w dowolnej lidze a jego typy naliczane będą oddzielnie dla każdej z lig. Dla każdej z trzech lig prowadzona będzie odrębna klasyfikacja „typerów”. Użytkownik nie musi typować wyników we wszystkich trzech ligach. Punktacja za prawidłowe wytypowanie wyników:

Prawidłowy wynik całego meczu =  3 pkt.

Prawidłowa ilość bramek gości lub gospodarzy = 1 pkt.

Prawidłowy typ wygranej gości lub gospodarzy = 1 pkt.

Przykład:

Oddany typ na mecz Bociany Wólka – Rekiny Grębów 3:1

Faktyczny wynik spotkania 2:1

Użytkownik otrzyma: 1 punkt za prawidłowe wytypowanie ilości bramek gości oraz otrzyma 1 punkt za prawidłowe wytypowanie wygranej gospodarzy. Łączna ilość punktów z tego typowania wyniesie 2 pkt.

4. Ważność oddanych typów

Typy oddane przez użytkownika będą ważne tylko gdy:

a) Wyśle typy będąc zalogowanym do swojego konta,

b) odda swoje typy przed rozpoczęciem pierwszego spotkania w danej kolejce,

c) użytkownik może typować w danej kolejce kilkukrotnie, jednak zaliczone zostaną wyłącznie typy z ostatniego wysłanego głosowania.

5. Tabela i klasyfikacja

W lidze typerów obowiązują 3 tabele (klasyfikacje). Każda z nich zawiera punkty użytkowników odrębnie dla każdej z lig dostępnych na portalu. Klasyfikacja łączna „Best of the best” zawiera wszystkie zdobyte punkty w każdej z trzech pozostałych tabel.

6. Premie punktowe

Premie punktowe doliczane do klasyfikacji łącznej użytkownik może zdobywać w trakcie całego sezonu oddając typy na inne mecze i wydarzenia sportowe, które będą pojawiały się na portalu. Informację o tych wydarzeniach otrzyma każdy zarejestrowany użytkownik powiadomieniem na swój e-mail.

7. Nagrody

Portal polskie-ligi.pl nie pobiera opłat za rejestrację lub typowane wyniki. Fundatorami nagród są współpracujące z portalem kluby sportowe oraz inne osoby, zaangażowane w proces sponsoringu. Dla najlepszych użytkowników, którzy zajmą poszczególne miejsca przewidzieliśmy następujące nagrody:

  • 1 miejsce 200 zł + koszulka wybranego klubu piłkarskiego po całym sezonie
  • 2 miejsce 150 zł + szalik wybranego kluby piłkarskiego
  • 3 miejsce 100 zł + kubek wybranego kluby piłkarskiego

Dodatkowe nagrody miesięczne:

  • za największą ilość prawidłowo wytypowanych wyników po każdych czterech kolejkach 50 zł (łącznie 450 zł po 34 kolejkach)

Dodatkowe nagrody kolejki:

  • za największą ilość prawidłowo wytypowanych wyników po każdej kolejce 25 zł (łącznie 850 zł po 34 kolejkach)

Sumując nagrody łącznie możesz otrzymać 1500 zł! Bądź „Best of the best”!

 

8. Sponsoring

Dla sponsorów przewidujemy dogodne miejsce reklamowa w witrynie (bannery, linki, itp.). W sprawie sponsoringu oraz fundacji nagród zapraszamy do kontaktu na adres e-mail: sponsor@polskie-ligi.pl

9. Uwagi i propozycje

Każdy zarejestrowany użytkownik może zaproponować zmiany lub przedstawić swoje pomysły, które mogą pojawić się na portalu. Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w procesie tworzenia, modyfikacji i ulepszeń strony polskie-ligi.pl na e-mail: pomoc@polskie-ligi.pl

10. Zgody i przetwarzanie danych osobowych oraz RODO