6 sierpnia, 18:00

Cracovia

Arka Gdynia


5 sierpnia, 18:00

Jagiellonia Białystok

Wisła Kraków


4 sierpnia, 20:30

Legia Warszawa

Lechia Gdańsk


5 sierpnia, 18:00

Miedź Legnica

Górnik Zabrze


4 sierpnia, 18:00

Piast Gliwice

Zagłębie Lubin


5 sierpnia, 15:30

Śląsk Wrocław

Lech Poznań


3 sierpnia, 18:00

Wisła Płock

Korona Kielce


3 sierpnia, 20:30

Zagłębie Sosnowiec

Pogoń Szczecin




Pamiętaj! aby wysłać swoje typy musisz być zalogowany.




 
Tabela LOTTO Ekstraklasa 2018/2019

Tabela LOTTO Ekstraklasa

  KlubMeczepktZRPB+B-
1Piast Gliwice3930062
2Lech Poznań3930051
3Zagłębie Lubin3620164
4Jagiellonia3620131
5Górnik Zabrze3512053
6Lechia Gdańsk3512021
7Korona Kielce3411144
8Śląsk Wrocław3411143
9Wisła Kraków3411122
10Legia Warszawa3411134
11Zagłębie Sosnowiec3310254
12Miedź Legnica3310235
13Arka Gdynia2101102
14Wisła Płock3101233
15Cracovia Kraków2000215
16Pogoń Szczecin3000306

Klub– nazwa klubu
Mecze– ilość rozegranych meczy
pkt– ilość punktów
Z– ilość zwycięstw
R– ilość remisów
P– ilość porażek
B+ – bramki strzelone
B- – bramki stracone

Terminarz i wyniki rundy jesiennej LOTTO ekstraklasa 2018/2019
    
 Kolejka 1 – 21-22 lipca 
  
Górnik Zabrze1-1Korona Kielce22 lipca, 15:30
Jagiellonia Białystok0-1Lechia Gdańsk20 lipca, 20:30
Legia Warszawa1-3Zagłębie Lubin21 lipca, 20:30
Miedź Legnica1-0Pogoń Szczecin20 lipca, 18:00
Śląsk Wrocław3-1Cracovia21 lipca, 15:30
Wisła Kraków0-0Arka Gdynia21 lipca, 18:00
Wisła Płock1-2Lech Poznań22 lipca, 18:00
Zagłębie Sosnowiec1-2Piast Gliwice23 lipca, 18:00
 Kolejka 2 – 28-29 lipca 
  
Arka Gdynia0-2Jagiellonia Białystok29 lipca, 18:00
Górnik Zabrze1-1Wisła Płock29 lipca, 15:30
Korona Kielce1-2Legia Warszawa28 lipca, 20:30
Lech Poznań2-0Cracovia29 lipca, 18:00
Lechia Gdańsk1-1Śląsk Wrocław27 lipca, 18:00
Pogoń Szczecin0-2Piast Gliwice30 lipca, 18:00
Wisła Kraków2-1Miedź Legnica27 lipca, 20:30
Zagłębie Lubin2-1Zagłębie Sosnowiec28 lipca, 18:00
 Kolejka 3 – 4-5 sierpnia 
  
CracoviaArka Gdynia6 sierpnia, 18:00
Jagiellonia Białystok1-0Wisła Kraków5 sierpnia, 18:00
Legia Warszawa0-0Lechia Gdańsk4 sierpnia, 20:30
Miedź Legnica1-3Górnik Zabrze5 sierpnia, 18:00
Piast Gliwice2-1Zagłębie Lubin4 sierpnia, 18:00
Śląsk Wrocław0-1Lech Poznań5 sierpnia, 15:30
Wisła Płock1-2Korona Kielce3 sierpnia, 18:00
Zagłębie Sosnowiec3-0Pogoń Szczecin3 sierpnia, 20:30
 Kolejka 4 – 11-12 sierpnia 
  
Arka GdyniaGórnik Zabrze12 sierpnia, 15:30
Korona KielceŚląsk Wrocław13 sierpnia, 18:00
Lech PoznańZagłębie Sosnowiec12 sierpnia, 18:00
Lechia GdańskMiedź Legnica10 sierpnia, 18:00
Piast GliwiceLegia Warszawa11 sierpnia, 20:30
Pogoń SzczecinCracovia11 sierpnia, 18:00
Wisła KrakówWisła Płock10 sierpnia, 20:30
Zagłębie LubinJagiellonia Białystok12 sierpnia, 18:00
 Kolejka 5 – 18-19 sierpnia 
  
CracoviaZagłębie Lubin17 sierpnia, 18:00
Górnik ZabrzeLechia Gdańsk19 sierpnia, 15:30
Jagiellonia BiałystokPiast Gliwice19 sierpnia, 18:00
Lech PoznańWisła Kraków19 sierpnia, 18:00
Legia WarszawaZagłębie Sosnowiec18 sierpnia, 20:30
Miedź LegnicaKorona Kielce17 sierpnia, 20:30
Śląsk WrocławPogoń Szczecin20 sierpnia, 18:00
Wisła PłockArka Gdynia18 sierpnia, 18:00
 Kolejka 6 – 25-26 sierpnia 
  
Jagiellonia BiałystokMiedź Legnica26 sierpnia
Korona KielceArka Gdynia 
Legia WarszawaWisła Płock 
Piast GliwiceCracovia 
Pogoń SzczecinLechia Gdańsk 
Wisła KrakówGórnik Zabrze 
Zagłębie LubinLech Poznań 
Zagłębie SosnowiecŚląsk Wrocław 
 Kolejka 7 – 1-2 września 
  
Arka GdyniaZagłębie Sosnowiec 
CracoviaLegia Warszawa 
Górnik ZabrzePogoń Szczecin 
Lech PoznańPiast Gliwice 
Lechia GdańskKorona Kielce 
Miedź LegnicaZagłębie Lubin 
Śląsk WrocławWisła Kraków 
Wisła PłockJagiellonia Białystok2 września
 Kolejka 8 – 15-16 września 
  
Jagiellonia BiałystokCracovia 
Legia WarszawaLech Poznań 
Piast GliwiceArka Gdynia 
Pogoń SzczecinKorona Kielce 
Wisła KrakówLechia Gdańsk 
Wisła PłockMiedź Legnica 
Zagłębie LubinŚląsk Wrocław 
Zagłębie SosnowiecGórnik Zabrze 
 Kolejka 9 – 22-23 września 
  
Arka GdyniaLech Poznań 
CracoviaWisła Płock 
Górnik ZabrzeJagiellonia Białystok 
Korona KielceZagłębie Sosnowiec 
Lechia GdańskZagłębie Lubin 
Miedź LegnicaLegia Warszawa 
Pogoń SzczecinWisła Kraków 
Śląsk WrocławPiast Gliwice 
 Kolejka 10 – 29-30 września 
  
Jagiellonia BiałystokŚląsk Wrocław 
Lech PoznańMiedź Legnica 
Legia WarszawaArka Gdynia 
Piast GliwiceGórnik Zabrze 
Wisła KrakówKorona Kielce 
Wisła PłockLechia Gdańsk 
Zagłębie LubinPogoń Szczecin 
Zagłębie SosnowiecCracovia 
 Kolejka 11 – 6-7 października 
  
Arka GdyniaZagłębie Lubin 
CracoviaWisła Kraków 
Górnik ZabrzeLech Poznań 
Korona KielceJagiellonia Białystok 
Lechia GdańskZagłębie Sosnowiec 
Miedź LegnicaPiast Gliwice 
Pogoń SzczecinWisła Płock 
Śląsk WrocławLegia Warszawa 
 Kolejka 12 – 20-21 października 
  
CracoviaGórnik Zabrze 
Jagiellonia BiałystokPogoń Szczecin 
Lech PoznańKorona Kielce 
Legia WarszawaWisła Kraków 
Piast GliwiceLechia Gdańsk 
Śląsk WrocławArka Gdynia 
Zagłębie LubinWisła Płock 
Zagłębie SosnowiecMiedź Legnica 
 Kolejka 13 – 27-28 października 
  
Górnik ZabrzeZagłębie Lubin 
Jagiellonia BiałystokLegia Warszawa 
Korona KielceCracovia 
Lechia GdańskArka Gdynia 
Miedź LegnicaŚląsk Wrocław 
Pogoń SzczecinLech Poznań 
Wisła KrakówZagłębie Sosnowiec 
Wisła PłockPiast Gliwice 
 Kolejka 14 – 3-4 listopada 
  
Arka GdyniaPogoń Szczecin 
CracoviaMiedź Legnica 
Lech PoznańLechia Gdańsk 
Legia WarszawaGórnik Zabrze 
Piast GliwiceWisła Kraków 
Śląsk WrocławWisła Płock 
Zagłębie LubinKorona Kielce 
Zagłębie SosnowiecJagiellonia Białystok 
 Kolejka 15 – 10-11 listopada 
  
Górnik ZabrzeŚląsk Wrocław 
Jagiellonia BiałystokLech Poznań 
Korona KielcePiast Gliwice 
Lechia GdańskCracovia 
Miedź LegnicaArka Gdynia 
Pogoń SzczecinLegia Warszawa 
Wisła KrakówZagłębie Lubin 
Wisła PłockZagłębie Sosnowiec 
 Kolejka 16 – 24-25 listopada 
  
Arka GdyniaWisła Kraków 
CracoviaŚląsk Wrocław 
Korona KielceGórnik Zabrze 
Lech PoznańWisła Płock 
Lechia GdańskJagiellonia Białystok 
Piast GliwiceZagłębie Sosnowiec 
Pogoń SzczecinMiedź Legnica 
Zagłębie LubinLegia Warszawa 
 Kolejka 17 – 1-2 grudnia 
  
CracoviaLech Poznań 
Jagiellonia BiałystokArka Gdynia 
Legia WarszawaKorona Kielce 
Miedź LegnicaWisła Kraków 
Piast GliwicePogoń Szczecin 
Śląsk WrocławLechia Gdańsk 
Wisła PłockGórnik Zabrze 
Zagłębie SosnowiecZagłębie Lubin 
 Kolejka 18 – 8-9 grudnia 
  
Arka GdyniaCracovia 
Górnik ZabrzeMiedź Legnica 
Korona KielceWisła Płock 
Lech PoznańŚląsk Wrocław 
Lechia GdańskLegia Warszawa 
Pogoń SzczecinZagłębie Sosnowiec 
Wisła KrakówJagiellonia Białystok 
Zagłębie LubinPiast Gliwice 
 Kolejka 19 – 15-16 grudnia 
  
CracoviaPogoń Szczecin 
Górnik ZabrzeArka Gdynia 
Jagiellonia BiałystokZagłębie Lubin 
Legia WarszawaPiast Gliwice 
Miedź LegnicaLechia Gdańsk 
Śląsk WrocławKorona Kielce 
Wisła PłockWisła Kraków 
Zagłębie SosnowiecLech Poznań 
 Kolejka 20 – 22 grudnia 
  
Arka GdyniaWisła Płock 
Korona KielceMiedź Legnica 
Lechia GdańskGórnik Zabrze 
Piast GliwiceJagiellonia Białystok 
Pogoń SzczecinŚląsk Wrocław 
Wisła KrakówLech Poznań 
Zagłębie LubinCracovia 
Zagłębie SosnowiecLegia Warszawa 
 
Informacje i newsy – ekstraklasa