3 sierpnia, 18:00

ROW 1964 Rybnik

Górnik Łęczna


4 sierpnia, 17:00

Resovia

Gryf Wejherowo


4 sierpnia, 17:00

Elana Toruń

Stal Stalowa Wola


4 sierpnia, 19:10

Widzew Łódź

Znicz Pruszków


4 sierpnia, 16:00

Błękitni Stargard

Rozwój Katowice


4 sierpnia, 17:00

Pogoń Siedlce

Olimpia Elbląg


4 sierpnia, 17:00

Siarka Tarnobrzeg

Olimpia Grudziądz


4 sierpnia, 18:00

Radomiak Radom

GKS Bełchatów


4 sierpnia, 18:00

Ruch Chorzów

Skra Częstochowa




Pamiętaj! aby wysłać swoje typy musisz być zalogowany.




 
Tabela 2 liga 2018/2019

Tabela 2 liga

  KlubMeczepktZRPB+B-
1Widzew Łódź3721050
2Elana Toruń3721063
3Radomiak Radom3721041
4Górnik Łęczna3721064
5Siarka Tarnobrzeg3620122
6Stal Stalowa Wola3620143
7Olimpia Grudziądz36201042
8Gryf Wejherowo3512033
9Znicz Pruszków3411144
10Błękitni Stargard3411133
11GKS Bełchatów3312031
12Ruch Chorzów3100243
13Olimpia Elbląg3000202
14Rozwój Katowice3202137
15Resovia Rzeszów3101236
16Pogoń Siedlce3101102
17ROW Rybnik3000314
18Skra Częstochowa3000317


Klub– nazwa klubu
Mecze– ilość rozegranych meczy
Z– ilość zwycięstw
R– ilość remisów
P– ilość porażek
B+ – bramki strzelone
B- – bramki stracone
pkt– ilość punktów

Terminarz i wyniki rundy jesiennej 2 liga 2018/2019
  Kolejka 1 – 21-22 lipca 
  
Gryf Wejherowo2-2Górnik Łęczna21 lipca, 17:00
ROW 1964 Rybnik0-1Stal Stalowa Wola20 lipca, 18:00
Resovia1-3Znicz Pruszków21 lipca, 17:30
Elana Toruń2-2Rozwój Katowice22 lipca, 15:00
Widzew Łódź1-0Olimpia Elbląg21 lipca, 19:10
Błękitni Stargard1-2Olimpia Grudziądz21 lipca, 16:00
Pogoń Siedlce0-0GKS Bełchatów21 lipca, 17:00
Siarka Tarnobrzeg1-0Ruch Chorzów21 lipca, 17:00
Radomiak Radom1-0Skra Częstochowa21 lipca, 18:00
 Kolejka 2 – 28-29 lipca 
  
Górnik Łęczna2-1Skra Częstochowa28 lipca, 20:00
Ruch Chorzów0-2Radomiak Radom28 lipca, 18:00
GKS Bełchatów2-0Siarka Tarnobrzeg28 lipca, 19:00
Olimpia Grudziądz2-0Pogoń Siedlce28 lipca, 18:00
Olimpia Elbląg0-1Błękitni Stargard29 lipca, 18:00
Rozwój Katowice0-4Widzew Łódź28 lipca, 17:00
Znicz Pruszków0-2Elana Toruń28 lipca, 18:00
Stal Stalowa Wola2-1Resovia28 lipca, 17:00
Gryf Wejherowo1-0ROW 1964 Rybnik28 lipca, 17:00
 Kolejka 3 – 4-5 sierpnia 
  
ROW 1964 Rybnik1-2Górnik Łęczna3 sierpnia, 18:00
ResoviaGryf Wejherowo4 sierpnia, 17:00
Elana ToruńStal Stalowa Wola4 sierpnia, 17:00
Widzew ŁódźZnicz Pruszków4 sierpnia, 19:10
Błękitni StargardRozwój Katowice4 sierpnia, 16:00
Pogoń SiedlceOlimpia Elbląg4 sierpnia, 17:00
Siarka TarnobrzegOlimpia Grudziądz4 sierpnia, 17:00
Radomiak RadomGKS Bełchatów4 sierpnia, 18:00
Ruch ChorzówSkra Częstochowa4 sierpnia, 18:00
 Kolejka 4 – 11-12 sierpnia 
  
Górnik ŁęcznaRuch Chorzów11 sierpnia, 20:00
GKS BełchatówSkra Częstochowa11 sierpnia, 19:00
Olimpia GrudziądzRadomiak Radom11 sierpnia, 18:00
Olimpia ElblągSiarka Tarnobrzeg12 sierpnia, 19:45
Rozwój KatowicePogoń Siedlce11 sierpnia, 17:00
Znicz PruszkówBłękitni Stargard 
Stal Stalowa WolaWidzew Łódź11 sierpnia, 17:00
Gryf WejherowoElana Toruń11 sierpnia, 17:00
ROW 1964 RybnikResovia11 sierpnia, 17:00
 Kolejka 5 – 18-19 sierpnia 
  
ResoviaGórnik Łęczna18 sierpnia, 12:00
Elana ToruńROW 1964 Rybnik18 sierpnia, 17:00
Widzew ŁódźGryf Wejherowo18 sierpnia, 19:10
Błękitni StargardStal Stalowa Wola18 sierpnia, 16:00
Pogoń SiedlceZnicz Pruszków18 sierpnia, 17:00
Siarka TarnobrzegRozwój Katowice18 sierpnia, 17:00
Radomiak RadomOlimpia Elbląg18 sierpnia, 18:00
Skra CzęstochowaOlimpia Grudziądz 
Ruch ChorzówGKS Bełchatów 
 Kolejka 6 – 22 sierpnia 
  
Górnik ŁęcznaGKS Bełchatów22 sierpnia, 18:00
Olimpia GrudziądzRuch Chorzów22 sierpnia, 18:00
Olimpia ElblągSkra Częstochowa22 sierpnia, 19:45
Rozwój KatowiceRadomiak Radom22 sierpnia, 17:00
Znicz PruszkówSiarka Tarnobrzeg 
Stal Stalowa WolaPogoń Siedlce22 sierpnia, 17:00
Gryf WejherowoBłękitni Stargard22 sierpnia, 18:00
ROW 1964 RybnikWidzew Łódź22 sierpnia, 17:00
ResoviaElana Toruń22 sierpnia, 17:00
 Kolejka 7 – 25-26 sierpnia 
  
Elana ToruńGórnik Łęczna26 sierpnia, 15:00
Widzew ŁódźResovia25 sierpnia, 19:10
Błękitni StargardROW 1964 Rybnik26 sierpnia, 16:00
Pogoń SiedlceGryf Wejherowo26 sierpnia, 19:00
Siarka TarnobrzegStal Stalowa Wola25 sierpnia, 17:00
Radomiak RadomZnicz Pruszków26 sierpnia, 17:00
Skra CzęstochowaRozwój Katowice 
Ruch ChorzówOlimpia Elbląg 
GKS BełchatówOlimpia Grudziądz25 sierpnia, 18:00
 Kolejka 8 – 1-2 września 
  
Górnik ŁęcznaOlimpia Grudziądz1 września, 18:00
Olimpia ElblągGKS Bełchatów1 września, 19:45
Rozwój KatowiceRuch Chorzów1 września, 17:00
Znicz PruszkówSkra Częstochowa 
Stal Stalowa WolaRadomiak Radom1 września, 17:00
Gryf WejherowoSiarka Tarnobrzeg2 września, 16:00
ROW 1964 RybnikPogoń Siedlce1 września, 17:00
ResoviaBłękitni Stargard1 września, 16:00
Elana ToruńWidzew Łódź1 września, 16:00
 Kolejka 9 – 8-9 września 
  
Widzew ŁódźGórnik Łęczna8 września, 19:10
Błękitni StargardElana Toruń8 września, 16:00
Pogoń SiedlceResovia8 września, 16:00
Siarka TarnobrzegROW 1964 Rybnik8 września, 16:00
Radomiak RadomGryf Wejherowo8 września, 17:00
Skra CzęstochowaStal Stalowa Wola 
Ruch ChorzówZnicz Pruszków 
GKS BełchatówRozwój Katowice8 września, 18:00
Olimpia GrudziądzOlimpia Elbląg8 września, 18:00
 Kolejka 10 – 15-16 września 
  
Górnik ŁęcznaOlimpia Elbląg15 września, 18:00
Rozwój KatowiceOlimpia Grudziądz16 września, 15:00
Znicz PruszkówGKS Bełchatów 
Stal Stalowa WolaRuch Chorzów15 września, 16:00
Gryf WejherowoSkra Częstochowa16 września, 16:00
ROW 1964 RybnikRadomiak Radom15 września, 17:00
ResoviaSiarka Tarnobrzeg15 września, 16:00
Elana ToruńPogoń Siedlce15 września, 16:00
Widzew ŁódźBłękitni Stargard15 września, 19:10
 Kolejka 11 – 22-23 września 
  
Błękitni StargardGórnik Łęczna22 września, 16:00
Pogoń SiedlceWidzew Łódź22 września, 18:00
Siarka TarnobrzegElana Toruń22 września, 16:00
Radomiak RadomResovia22 września, 16:00
Skra CzęstochowaROW 1964 Rybnik 
Ruch ChorzówGryf Wejherowo 
GKS BełchatówStal Stalowa Wola22 września, 17:00
Olimpia GrudziądzZnicz Pruszków22 września, 18:00
Olimpia ElblągRozwój Katowice22 września, 19:45
 Kolejka 12 – 29-30 września 
  
Górnik ŁęcznaRozwój Katowice30 września, 18:00
Znicz PruszkówOlimpia Elbląg 
Stal Stalowa WolaOlimpia Grudziądz29 września, 15:00
Gryf WejherowoGKS Bełchatów30 września, 14:00
ROW 1964 RybnikRuch Chorzów29 września, 17:00
ResoviaSkra Częstochowa29 września, 15:00
Elana ToruńRadomiak Radom30 września, 15:00
Widzew ŁódźSiarka Tarnobrzeg29 września, 19:10
Błękitni StargardPogoń Siedlce29 września, 16:00
 Kolejka 13 – 6-7 października 
  
Pogoń SiedlceGórnik Łęczna6 października, 17:00
Siarka TarnobrzegBłękitni Stargard6 października, 15:00
Radomiak RadomWidzew Łódź6 października, 15:30
Skra CzęstochowaElana Toruń 
Ruch ChorzówResovia 
GKS BełchatówROW 1964 Rybnik6 października, 17:00
Olimpia GrudziądzGryf Wejherowo6 października, 18:00
Olimpia ElblągStal Stalowa Wola6 października, 19:45
Rozwój KatowiceZnicz Pruszków6 października, 15:00
 Kolejka 14 – 13-14 października 
  
Górnik ŁęcznaZnicz Pruszków13 października, 18:00
Stal Stalowa WolaRozwój Katowice13 października, 15:00
Gryf WejherowoOlimpia Elbląg14 października, 14:00
ROW 1964 RybnikOlimpia Grudziądz13 października, 16:30
ResoviaGKS Bełchatów13 października, 15:00
Elana ToruńRuch Chorzów13 października, 15:00
Widzew ŁódźSkra Częstochowa13 października, 19:10
Błękitni StargardRadomiak Radom13 października, 15:00
Pogoń SiedlceSiarka Tarnobrzeg13 października, 15:00
 Kolejka 15 – 20-21 października 
  
Siarka TarnobrzegGórnik Łęczna20 października, 15:00
Radomiak RadomPogoń Siedlce20 października, 15:00
Skra CzęstochowaBłękitni Stargard 
Ruch ChorzówWidzew Łódź 
GKS BełchatówElana Toruń20 października, 17:00
Olimpia GrudziądzResovia20 października, 18:00
Olimpia ElblągROW 1964 Rybnik20 października, 19:45
Rozwój KatowiceGryf Wejherowo21 października, 15:00
Znicz PruszkówStal Stalowa Wola 
 Kolejka 16 – 27-28 października 
  
Górnik ŁęcznaStal Stalowa Wola27 października, 18:00
Gryf WejherowoZnicz Pruszków28 października, 13:00
ROW 1964 RybnikRozwój Katowice27 października, 16:00
ResoviaOlimpia Elbląg27 października, 14:00
Elana ToruńOlimpia Grudziądz27 października, 15:00
Widzew ŁódźGKS Bełchatów27 października, 19:10
Błękitni StargardRuch Chorzów27 października, 13:00
Pogoń SiedlceSkra Częstochowa27 października, 17:00
Siarka TarnobrzegRadomiak Radom27 października, 14:00
 Kolejka 17 – 3-4 listopada 
  
Radomiak RadomGórnik Łęczna3 listopada, 14:00
Skra CzęstochowaSiarka Tarnobrzeg 
Ruch ChorzówPogoń Siedlce 
GKS BełchatówBłękitni Stargard3 listopada, 17:00
Olimpia GrudziądzWidzew Łódź3 listopada, 17:00
Olimpia ElblągElana Toruń3 listopada, 17:00
Rozwój KatowiceResovia3 listopada, 13:00
Znicz PruszkówROW 1964 Rybnik 
Stal Stalowa WolaGryf Wejherowo4 listopada, 13:00
 Kolejka 18 – 10-11 listopada 
  
Górnik ŁęcznaGryf Wejherowo11 listopada, 19:18
Stal Stalowa WolaROW 1964 Rybnik 
Znicz PruszkówResovia 
Rozwój KatowiceElana Toruń10 listopada, 13:00
Olimpia ElblągWidzew Łódź10 listopada, 17:00
Olimpia GrudziądzBłękitni Stargard 
GKS BełchatówPogoń Siedlce10 listopada, 17:00
Ruch ChorzówSiarka Tarnobrzeg 
Skra CzęstochowaRadomiak Radom 
 Kolejka 19 – 17-18 listopada 
  
Skra CzęstochowaGórnik Łęczna 
Radomiak RadomRuch Chorzów17 listopada, 13:00
Siarka TarnobrzegGKS Bełchatów 
Pogoń SiedlceOlimpia Grudziądz17 listopada, 17:00
Błękitni StargardOlimpia Elbląg 
Widzew ŁódźRozwój Katowice17 listopada, 19:10
Elana ToruńZnicz Pruszków17 listopada, 13:00
ResoviaStal Stalowa Wola17 listopada, 13:00
ROW 1964 RybnikGryf Wejherowo 
 Kolejka 20 – 24-25 listopada 
  
Skra CzęstochowaRuch Chorzów 
Górnik ŁęcznaROW 1964 Rybnik25 listopada, 16:00
Gryf WejherowoResovia25 listopada, 13:00
Stal Stalowa WolaElana Toruń 
Znicz PruszkówWidzew Łódź 
Rozwój KatowiceBłękitni Stargard24 listopada, 13:00
Olimpia ElblągPogoń Siedlce 
Olimpia GrudziądzSiarka Tarnobrzeg 
GKS BełchatówRadomiak Radom24 listopada, 17:00
 Kolejka 21 – 1-2 grudnia 
  
Ruch ChorzówGórnik Łęczna 
Skra CzęstochowaGKS Bełchatów 
Radomiak RadomOlimpia Grudziądz1 grudnia, 13:00
Siarka TarnobrzegOlimpia Elbląg 
Pogoń SiedlceRozwój Katowice1 grudnia, 16:00
Błękitni StargardZnicz Pruszków 
Widzew ŁódźStal Stalowa Wola1 grudnia, 19:10
Elana ToruńGryf Wejherowo1 grudnia, 13:00
ResoviaROW 1964 Rybnik1 grudnia, 12:00